Pamiętacie jak jakiś czas temu udało mi się złapać balonową radiosondę meteorologiczną wysłaną przez IMGW? W tym odcinku pokazuję jak zmienić w niej oprogramowanie aby stała się amatorską sondą nadającą dane w formacie RTTY i APRS.
http://inzynieriada.pl