"Ой, чого ж ти, мамо, посивіла рано,
А була ж у тебе золота коса...
Це тому мій сину що життя з полином
Бог у мою косу зачесав..."
Пісню співають: Свєта Гладка та Василь Ковальчук
Орігінальне відео дивись тут. https://www.youtube.com/watch?v=v0YaD2l3rjU