Lot na zboczu Pelikanem BOLT i recznie, z nudów zrobionym szybowcem 10 minutowym styro 1 cm/1m + profil aluminiowy do ścianek gipsowych. Wiało jaik nieszczeście i do tego padało :-) ale było warto...jako forpoczta bo KOWALIKA BIS Electro z Modelmaking.pl
Dla mnie, człowieka ze stołu mazowieckiego to było naprawde wielkie przeżycie :-)