Nasze emocje, ich wykonanie :) https://www.youtube.com/watch?v=iGaF4tKUl0o
Anna Bielecka jako Suzi Quatro
Magdalena Bielecka jako Chris Norman
troszke o nas : https://www.facebook.com/obieleckie/?fref=ts
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym powstał ten teledysk !