Attention! In connection with the YouTube rules, so as not to violate the copyright, I was forced to replace the piece of music. Please treat with understanding. If you want to see the video with original music, see here: http://www.turtlepower.ru/showthread.php?t=12890
About first video: http://www.youtube.com/watch?v=PvDvJL...
My channels:
http://jr-julia.deviantart.com/
https://www.facebook.com/julia.jayray
https://twitter.com/JR_JULIA1
Music: Double Helix Ethan Meixsell
Original music first version: Ruelle - Until We Go Down.
Dear friends and fans tmnt!
At your request, I present my new movie fan.
This movie is a contrast to the events, opposite Happy End. How could finish last, the final battle Teenage Mutant Ninja Turtles against their evil, the sworn enemy - Shredder.
The action takes place at the end of the third season.
In the war against the cranks and triceratons, almost everyone died. And most allies are turtles, and their enemies are mutants. There was only the main enemy, Shredder, with the remnants of a foot left from the army. All are extremely exhausted and exhausted in battles. And here either the strongest wins or all fall.
The true end is the end of everything. There is no place for good or evil in it. But this sacrifice, even so cruel and sad, is for the benefit of a better future.
--------------
Дорогие друзья и фанаты tmnt!
По вашим просьбам, я представляю свой новый фан-ролик.
Данный ролик представляет некий контраст событий, противоположный хеппи энду. Как могла бы закончиться последняя, финальная схватка черепашек-ниндзя против их злейшего, заклятого врага - Шреддера.
Действие происходит в конце третьего сезона.
В войне с кренгами и трицератонами погибли почти все. И большинство союзников черепашек, и их враги мутанты. Остался лишь главный враг, Шреддер, с остатками выживших из армии фут. Все крайне измотаны и истощены в битвах. И здесь либо победит сильнейший, либо падут все.
Истинный конец - это конец всему. В нем не остается месту ни добру, ни злу. Но эта жертва, даже столь жестокая и печальная, идет во благо лучшему будущему.
Приятного Вам Просмотра.
И спасибо за внимание.